Zakres usług

Windykacja należności

Usługa windykacji należności polega na polubownym, sądowym i komorniczym odzyskiwaniu bezspornych wierzytelności. Na każdym etapie prowadzenia sprawy jest ona prowadzona przez wykwalifikowanych prawników.

Usługa ta w naszym wykonaniu charakteryzuje się brakiem opłat wstępnych i uzależnieniem naszego wynagrodzenia od skutecznego odzyskania wierzytelności dla klienta. Takie postawienie sprawy nie zmusza klienta do dodatkowych wydatków, a jednocześnie motywuje Konkwistę do skutecznych i szybkich działań.

Pomoc prawna w zakresie prawa handlowego

Sporządzamy akty założycielskie spółek, pomagamy w dokonaniu zmian umów spółek, rejestracji spółek oraz zmian w KRS i sporządzaniu wniosków do KRS. Tworzymy i opiniujemy umowy handlowe, bierzemy udział w negocjacjach.

Pomoc prawna w zakresie prawa cywilnego

Nasz zespół reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych w sprawach:

  • spadkowych (stwierdzenie nabycia, zabezpieczenie, przyjęcie, odrzucenie i dział spadku, zachowek, zniesienie współwłasności, wydziedziczenie, długi spadkowe, stwierdzenie nieważności testamentu itp.).
  • rodzinnych (unieważnienie małżeństwa, ustalenie rozdzielności majątkowej, podział majątku, alimenty, przywrócenie władzy rodzicielskiej, ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa, ubezwłasnowolnienie itp.).
  • przeciwegzekucyjnych (przygotowanie sprzeciwów od nakazów zapłaty, obrona praw dłużnika w postępowaniu egzekucyjnym itp.).

Wykonywanie fotokopii z poznańskiego oddziału KRS

Oferujemy Państwu usługę polegającą na zrobieniu i przesłaniu do państwa mailem fotokopii dokumentów z akt KRS w Poznaniu. 

Koszt usługi to 100 zł plus VAT za 100 stron.

Zamówienia prosimy kierować na maila: misiak@konkwista.pl

Biuro Prawne Konkwista sp. z o.o.
Zwierzyniecka 10 lok. 305
60-813 Poznań

Poniedziałek - piątek
8.00 - 16.00